EWA WASZKIEWICZ 664 775 990

Pełna oferta szkoleń dofinansowanych – zapisy

Powracam z tematem szkoleń miękkich dofinansowanych. W BUR znajdziesz moje propozycje rozwoju odporności psychicznej i zadbania o wellbeing.

Współpracuję z Marceliną Macyrą-Gamdzyk – psychoterapeutką systemową, by zwiększyć wartość dodaną modułów dot. psychoprofilaktyki i zarządzania kryzysami. Nasze szkolenia są rozłożone w czasie, mają solidne podstawy psychologiczne i nie polegają na migawkach – „2 dni szkoleniowe i zdrowiej sam”.

Szukamy ludzi, którzy chcą wniknąć w tematy i zadbać o siebie.

1.Dla osób fizycznych, które mogą ubiegać się o 5450 zł brutto (cała kwota z dofinansowaniem) na usługę rozwojową przy poziomie dofinansowania 90%:

Harmonogram może ulec zmianie zgodnie z potrzebami uczestników, więc nie musisz planować wszystkiego na sztywno.

Najbliższy nabór w Olsztynie rozpocznie się wg moich informacji w piątek 22.03.2024 r. o godz. 10.00 u Operatora Krajowa Agencja Informacyjna „INFO”: https://operator-msp.kai-info.eu

2. Dla MŚP, które mogą ubiegać się o dofinansowanie na usługę rozwojową na poziomie: dla mikro i  małych firm 80%, dla średnich firm 50%:

Harmonogram może ulec zmianie zgodnie z potrzebami uczestników, więc nie musisz planować wszystkiego na sztywno.
W przypadku MŚP nabory są otwarte w trybie ciągłym u 5 operatorów.

Szkolenia są rozpisane jako stacjonarne/zdalne w czasie rzeczywistym, ale można je też zaplanować jako zdalne/zdalne w czasie rzeczywistym oprócz szkolenia w VR.

Skorzystaj z KPO, zadbaj o swój zdrowie i dobrostan, odśwież swoje umiejętności na wiosnę, wzmocnij swoją firmę. Działajmy razem.

Ważne: zanim złożysz wniosek skontaktuj się ze mną:
+48 664 775 990
info@pracowniawaszkiewicz.pl
www.psychesor.pl
www.pracowniawaszkiewicz.pl

Pozdrawiam serdecznie,
Ewa Waszkiewicz

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.