EWA WASZKIEWICZ 664 775 990

Jestem

Jestem psychologiem. Od 2008 roku pracuję ze specjalistami, menedżerami, a także z osobami bezrobotnymi, pomagając im skutecznie budować swoją pozycję na rynku pracy i osiągać satysfakcję w życiu osobistym. Chcę jak najlepiej wykorzystać to doświadczenie, pomagając Tobie wypracować siebie.

Wybieram

  • uczciwość
  • pokorę
  • pomoc
  • dyscyplinę wewnętrzną
  • postępującą przemianę

W 2012 roku całkowicie odmieniłam swoje życie. Zrezygnowałam z kariery w Warszawie i wróciłam na Warmię i Mazury, gdzie jest moje serce. Odnalazłam równowagę, miłość i pracę na własnych zasadach, która daje mi satysfakcję. Teraz pomagam takim jak ja odnaleźć zadowolenie i równowagę w życiu.

Od kilkunastu lat pracuję z ludźmi i dla ludzi. Jestem psychologiem, ukończyłam Uniwersytet SWPS w Warszawie (uczestniczę w psychoterapii psychodynamicznej, korzystam z superwizji). Posiadam europejski certyfikat EuroPsy, potwierdzający moje kwalifikacje w obszarze psychologii pracy i organizacji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i  Stowarzyszenia Psychologii Rozwoju Człowieka. Jestem również absolwentką studiów ekonomicznych w SGH.

Zajmowałam się rekrutacją specjalistów i menedżerów, pracowałam jako coach kariery i doradca rozwoju osobistego. Udzielałam konsultacji psychologicznych i prowadziłam szkolenia miękkie. Moje wykształcenie, doświadczenie z rekomendacjami i szkolenia sprawdzisz na LinkedIn.

Od 2017 roku prowadzę gabinet psychologiczny. Równolegle współpracuję z firmą PRADMA.

Doskonale rozumiem potrzeby osób zapracowanych i przepracowanych, przed którymi stoją wyzwania nie tylko zawodowe, ale i prywatne. Dzięki współpracy ze mną ludzie odnajdują swoją ścieżkę kariery, zdobywają upragniony zawód, rozwijają firmę, jednocześnie nie zapominając o dbaniu o siebie, o swoich potrzebach i wartościach.

Bliskie jest mi życie zgodne z Regułą Św. Benedykta. Podstawą moich wartości jest pokora wobec Boga, ludzi i samej siebie. Cenna jest dla mnie postępująca przemiana, która oznacza stały rozwój duchowy, intelektualny i kulturalny. Ważna jest dla mnie także natura i kontakt z sobą z dala od zgiełku miasta.

Jako psycholog pomagam innym wypracować siebie. Podczas sesji nie zdradzam magicznej formuły na dobre życie. Nie przepisuję cudownych tabletek na szczęście. Za to zadając odpowiednie pytania, pobudzam ludzi do myślenia, zastanowienia się nad własnym życiem i znalezienia najlepszych rozwiązań dla siebie. Jestem dobrym doradcą i w razie potrzeby udzielam przydatnych wskazówek, jednak nie podejmuję ostatecznych decyzji, tylko pokazuję kierunki myślenia.

Wiem, że każdy pracuje w swoim własnym tempie. Niektórzy potrzebują wielu spotkań, zanim wprowadzą zmiany w swoim życiu. Niektórzy zaś już po jednej sesji wiedzą, co chcą robić dalej. Dlatego nie ustalam z góry liczby sesji do wspólnego przepracowania. Dopasowuję je do faktycznych potrzeb klientów.

Jeśli chcesz mnie poznać lepiej, dołącz do mnie na Facebooku i Instagramie. A opcje współpracy dostępne są tutaj.

Jeśli jesteś przemęczona/-y, potrzebujesz zmiany i wsparcia, skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci poznać Twoje mocne strony, określić potrzeby, pragnienia i marzenia. Pokażę Tobie także Twoje słabe strony, bariery i blokady. Poznasz siebie i nauczysz się pracować nad sobą. Szybciej podejmiesz właściwe decyzje i osiągniesz równowagę w życiu.

Dzięki wspólnym sesjom lepiej poradzisz sobie z wyzwaniami w życiu osobistym i zawodowym. Moje motto to “Wypracuj siebie”. Pokażę Ci, jak to zrobić.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.